تغذیه سالم و تناسب اندام با یوگا

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد

,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,تغذیه در یوگا, اسموتی, آنتی اکسیدان, فیبر, فلاوونوئیدها,زنجبیل, Smoothie,کانون یوگا پرنده آزاد, لاغری, سلامتی, زیبایی, آرامش

  اسموتی سیب سبز و خیار و زنجبیل

سیب

سیب سبز سزشار از انواع فلاوونوئیدها، فیبر ویتامینc  بوده و در جهت فعال کردن متابولیسم بدن و کنترل قند خون اثر معجزه آسایی دارد. از سیب سبز میتوانید برای مقابله با کلسترول و دیابت استفاده کنید.

خیار

خیار آنتی اکسیدان بالایی دارد که موجب احیای سلول های بدن میگردد. خیار آب بدن را نیز تأمین میکند و به جهت فیبر بالایی که دارد احساس سیری در ما ایجاد می نماید. از خیار میتوانید برای افزایش انعطاف پذیری بدن و نیز کاهش وزن استفاده کنید.

زنجبیل

زنجبیل موجب هضم غذا شده و در جهت کاهش التهاب بدن و کنترل قند خون بسیار کاربردی است. استفاده از این ریشه معجزه اسا را هرگز از دست ندهید.

روش تهیه

زنجبیل تازه را با یک لیوان آب جوش دم کنید. البته با توجه به طبع خود می توانید زنجبیل را بجوشانید . جوشانده زنجبیل برای افراد با دوشای واتا مناسب است اما افراد دارای دوشای پیتا لازم است که از دم کرده زنجبیل استفاده کنند. سیب و خیار را خرد کرده، همراه با جوشانده و یا دم کرده زنجبیل در مخلوط کن بریزید و سپس نوش جان کنید. از این اسموتی صبح ها در جهت کاهش وزن و بهر گیری از تمام منافع آنتی اکسدانی آن استفاده نمائید. نوش جان ...

,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا,آموزش تغذیه سالم, 

پرنده آزاد همراه شما در مسیر سبز سلامتی و زیبایی