نوع فعاليت و اهداف باشگاه علمی تخصصي يوگا پرنده آزاد کرج

آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, سیمین صدیق, مدیر و موسس باشگاه پرنده آزاد,

به نام يگانه مهربان

نوع فعاليت باشگاه:

باشگاه علمی و تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج با هماهنگي و نظارت انجمن يوگاي ايران، فدراسيون ورزش هاي همگاني و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به همراه بهره‌ گيری از همکاری کادري مجرب و متعهد در فضايي بيش از پانصد متر مربع در زمينه رشته هاي مختلف يوگا و علوم وابسته به آن فعاليت داشته و پس از افتخار کسب رتبه باشگاه ويژه و نمونه استان البرز ، اولین و تنها باشگاه یوگای دارنده گواهینامه های معتبر ایزو 9001:2008 و 10015:1999 نيز ميباشد.

تبصره: معارفه ها و همايش هاي رايگان توجيهي و جلسات پرسش و پاسخ نيز بنا به ضرورت با حضور اساتيد و صاحبنظران در محل باشگاه برگزار مي گردد .

اهداف باشگاه:

 ترويج فرهنگ معنويت در گستره جامعه و تعميم تهذيب نفس، صداقت و اخلاص در کنار کسب علم و آگاهي.

 توسعه و گسترش ورزش يوگا و ساير رشته هاي مرتبط با هدف ارتقاء ارزش هاي اسلامي، انساني، فرهنگي و آموزشي و تأکيد بر اشاعه احکام و معارف قرآن کريم و حضرات معصومين (ع).

 ايجاد فضايي سالم و ايمن جهت بانوان، کودکان، نوجوانان و جوانان در راستاي تأمين امکانات تفريحي و گذران اوقات فراغت همچنين ارتقاي سطح سلامت و عملکرد آنان.

 مبارزه با آسيب هاي اجتماعي از جمله پديده شوم اعتياد و گرايش به مصرف مواد مخدر و . . . از طريق بازسازي و بهسازي سيستم خانواده و پديده خطير تربيت فرزندان  با سرمايه گذاري در بخش آموزش بانوان به عنوان قشر فرهنگ ساز جامعه و ارائه آموزش هاي لازم در جهت فرزند پروري و مهارت هاي ارتباطي در خانواده و نيز انتقال پيام ها، ارزش ها و نگرش هاي صحيح به آنان در جهت آموزش مهارت هاي مقاومت اجتماعي.

 مشارکت در امر روانشناسي ورزشي زنان و دختران و تلاش در خصوص شناساندن و تفهيم ابعاد مختلف زندگي به متقاضيان از جمله : آموزش تغذيه مناسب، آموزش مهارت هاي جسمي- فکري- ذهني، استفاده از مواهب زندگي در طبيعت در جهت مقابله سازگارانه با تعارض هاي زندگي در موقعيت هاي مختلف و برداشته شدن موانع عيني و ذهني ارتقاء سلامت اين قشر فرهنگ ساز جامعه از طريق بهبود وضعيت عمومي آنان.

 باشگاه پرنده آزاد کرج آماده عقد قرارداد گروهي با مدارس، دانشگاهها، سازمان ها و ارگان ها با تخفيف ويژه مي باشد.

آرامش، سلامتی و موفقیت بانوان ایرانی آرزوی ماست

 باشگاه علمی و تخصصی یوگا پرنده آزاد