آخرین اخبار 

اخذ گواهینامه های ایزو 9001:2008 و ایزو 10015:1999 توسط باشگاه یوگا پرنده آزاد

,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, ISO ISO9001:2008, ISO10015:1999, گواهینامه مدیریت کیفیت, گواهینامه مدیریت آموزش, Yoga, یوگا, کلاس یوگا, باشگاه یوگا ,, یوگا استان البرز, یوگا عظیمیه کرج, سیمین صدیق ابراهیم نیا, باشگاه نمونه استان البرز

 با کمال مسرت و افتخار به استحضار می‌رساند که باشگاه یوگا پرنده آزاد در مسیر سیستم‌ مداری و ارائه خدمات با کیفیت استاندارد خود موفق به پیاده سازی و دریافت گواهینامه های استاندارد بین المللی ایزو 9001:2008 با شماره گواهینامه IR - QMS01 - 2015 / 01986 و ایزو 10015:1999 با شماره گواهینامه IR - CSM02 - 2015 / 01986 از شرکت نوبل آلمان (Nobel Certification ltd) گردید. بدین ترتیب باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج پس از افتخار کسب رتبه باشگاه ويژه و نمونه استان البرز، به عنوان اولین و تنها باشگاه یوگای دارنده گواهینامه های معتبر ایزو به جمع تشکل‌های پیشرو دارنده گواهینامه ایزو پیوست. باشگاه پرنده آزاد ضمن تبریک این موفقیت به اعضای وفادار و همراهان ارجمند چنین افتخاری را همچون ده ها افتخار دیگر مدیون همراهی و همیاری یاوران همیشگی این مجموعه طی سه سال گذشته از بدو تأسیس خود می داند و امید دارد با جلب رضایت مسئولین ارجمند، اعضای وفادار و مراجعین محترم بتواند با رعایت استانداردهای بین المللی، امکاناتی درخور شأن بانوان استان البرز در راستای رشد و ارتقاء سطح ورزشی و فرهنگی کشور فراهم آورد .

 لازم به ذکر است کاربران علاقمند می توانند اطلاعات گواهینامه های فوق الذکر را با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت بین المللی نوبل با آدرس اینترنتی www.nobelcert.com و وارد نمودن نام Parandeazad و ثبت شماره گواهینامه ها مشاهده فرمایند.

ISO 9001:2008 ISO10015:1999 گواهینامه مدیریت کیفیت گواهینامه مدیریت آموزش Yoga یوگا کلاس یوگا باشگاه یوگا پرنده آزاد یوگا استان البرز یوگا عظیمیه کرج سیمین صدیق ابراهیم نیا باشگاه نمونه استان البرز تنها باشگاه یوگای دارنده گواهینامه ایزو

 ************************************************************************

توضیحات گواهینامه ISO 9001:2008 - Quality Management System

ایزو 9001 گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است و این استاندارد بر اساس بررسی و ممیزی مواردی همچون کنترل و نظارت بر فرآیندهای سازمان، تعامل فرآیندها، بهبود ارتباطات درون و برون سازمانی، حفظ و ارتقاء دانش فنی کارکنان، بهبود افزایش عملکرد و افزایش بهره‌وری، افزایش رضایت‌مندی مشتری، اصلاح خطاها و پیشگیری از وقوع دوباره آنها، گسترش و فرهنگ‌سازی تفکر تیمی و روند رو به رشد در تمامی بخش‌ها و عرصه‌های فعالیت سازمان، به شرکت‌های حائز شرایط اعطا می‌گردد که باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد با توجه به تلاش های خود در این زمینه با مد نظر قرار دادن اصولی که از سال تأسیس در جهت تضمین و اطمینان از کیفیت خدمات استاندارد خود به اجرا گذاشته است، موفق به کسب آن گردیده و خود را متعهد به رعایت اصول آن مطابق بند های ISO می داند. دریافت گواهینامه فوق به معنای آن است که فرآیندهای گوناگون جاری در باشگاه پرنده آزاد توسط یک سازمان بین المللی بیطرف و ناظر رسمی آن که مورد تأیید رسمی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران naci و سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین دارای مجوز از وزارت صنایع ایران میباشد مورد بررسی کامل قرار گرفته و کیفیت بالای امور در حال انجام، مورد تایید واقع شده است.

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد که فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه آموزش تخصصی یوگا و علوم وابسته به آن آغاز کرد، این گواهینامه‌ استاندارد را با توجه به افزایش سطح کیفیت استاندارد ISO 9001 با تاکید بر دیدگاه فرایند گرا و مدیریت فرایند های مجموعه بر محورهای مراجع محوری، رهبری، مشارکت اعضاء، فرآیند گرایی، سیستم گرایی، بهبود مستمر، تصمیم گیری بر پایه واقعیات و ارتباط متقابل سودمند با اعضاء دریافت نموده است. گواهینامه ایزو 9001 ورژن 2008 باشگاه یوگا پرنده آزاد، تا بیست و دوم شهریور 1397 اعتبار داشته و سالانه با ممیزی های مراقبتی موسسه نوبل مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

  ************************************************************************

توضیحات گواهینامه  ISO10015:1999 Quality Management – Guldelines for Training

گواهینامه استاندارد ایزو 10015:1999 نیز که باشگاه پرنده آزاد موفق به کسب آن گردیده است، بر محور پاسخگویی به نیازهای آموزشی استوار است. این گواهینامه سرمایه گذاری انجام شده در بخش آموزش را با عملکرد مجموعه ارتباط می دهد و روند آموزش را بر پایه قواعد یادگیری علمی الزامی می دارد. این استاندارد برای مجموعه هایی که با ایزو 9001:2008 سیستم های مدیریت کیفیت آشنایی دارند به راحتی قابل درک است. راهنمایی های این استاندارد بر فناوری آموزش متمرکز می باشد، زیرا بطور ویژه برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی طراحی شده است. اجرای اثر بخش سیستم مدیریت آموزش در مجموعه، نیازمند تعهد مدیریت، تعهد آموزش گیرندگان و در نهایت تعهد آموزش دهندگان می باشد. با استفاده از راهنمای موجود در استاندارد ISO 10015 سازمانها و مجموعه ها به عنوان «مجموعه ای یاد گیرنده» حرکت می نمایند. استاندارد ایزو 10015 روند آموزش را به چهار مرحله تقسیم می کند:

1/ تعریف و تشریح نیازهای آموزشی

2/ طراحی و برنامه ریزی روند آموزش

3/ ارائه آموزش

4/ ارزیابی نتایج و خروجی آموزش

لازم به ذکر است که معمولا قبل از طراحی و پیاده سازی استاندارد سیستم مدیریت آموزش (ISO 10015) استاندارد سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) طراحی و پیاده سازی می شود.

افتخار ما همراهی شماست

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج