تغذیه سالم و تناسب اندام با يوگا

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد

 یوگا استان البرز+باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج+سیمین صدیق ابراهیم نیا+شیرطلايي+goldenmilk+نوشیدنی معجزه گردر آیوروا+aurveda+ انعطاف ستون فقرات+ نرم کردن مفاصل+ بالا بردن انعطاف بدن+ضد التهاب+ضد سرطان+زردچوبه+parandeazadyoga

شیر طلايي

اين نوشیدنی معجزه گر برای انعطاف ستون فقرات ، نرم کردن مفاصل ، همچنین بالا بردن انعطاف بدن بسیار مؤثر بوده ، ضد التهاب و ضد سرطان می باشد .

مواد لازم :

ـ زردچوبه به میزان يک چهارم تا سه چهارم قاشق غذا خوري

ـ آب يک استکان

ـ شیر يک لیوان

ـ روغن بادام شیرين (غير صنعتی) يک قاشق غذاخوری و در صورتی که امکان تهيه روغن بادام شیرین وجود نداشت می توانید از روغن زیتون و يا روغن کنجد استفاده کنيد .

ـ عسل به مقدار دلخواه

طرز تهیه : زردچوبه را به همراه یک استکان آب به مدت 8 دقیقه بجوشانید . پس از کمی خنک شدن یک لیوان شیر و روغن دلخواه خود را به آن اضافه کنید . در صورت تمایل عسل به آن اضافه کرده و نوش جان کنید .

سپاس از مهرتان

باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


زردچوبه به دلیل رنگ زرد ـ نارنجی و عطری که دارد به عنوان ادويه ای محبوب مورد استفاده قرار می گیرد . زردچوبه در بسیاری از غذاهای هندوستان ، آسیای میانه ، آسیای جنوبی و حوزه دریای کارائیب استفاده می شود و آنها معتقدند این ادویه خواص درمانی فراوانی دارد . در ايران نیز از این ادویه پر خاصیت استفاده فراواني مي گردد .