یوگا در کرج, آموزش مدیتیشن

 

  آموزش مدیتیشن

 ,دهارنا, آرامش ذهن ,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, باشگاه یوگا, مدیتیشن,کنترل ذهن , یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, باشگاه یوگا, یوگا در البرز, سکوت ذهن, ریلکسیشن, مراقبه, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگا کرج, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,اجرای صحیح مدیتیشن

نکته هایی برای اجرای صحیح مدیتیشن

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,در نشست های خود به صورتی راحت و با ستون فقرات صاف و کشيده بنشينيد و همواره سر را در راستای ستون فقرات نگهدارید.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,اگر در این نشست ها به سمت مشرق بنشینید رسیدن به وضعیت صحیح مدیتیشن کمی آسانتر خواهد بود.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,بهتر است مدیتیشن خود را در یک ساعت معین انجام دهید . بهترین زمان مناسب صبح ها پس از نماز صبح و یا شب ها قبل از خواب شبانه است.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,از لباسی پاکیزه، راحت، نخی و ترجیحاً سفید استفاده کنید.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,در صورتیکه می خواهید شب ها قبل از خواب تمرینات خود را انجام دهید مراقب باشید پرخوری نکنید و یا حداقل از صرف شام تا زمان انجام تمرینات چند ساعتی گذشته باشد. البته لازم به ذکر است که در یوگا صرف آخرین وعده غذایی فقط تا هنگام غروب خورشید توصیه شده است!

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,مکانی آرام و امن را انتخاب کنید، مکانی که ترجیحاً هر روز در آن مکان بتوانید بدون هیچگونه مزاحمتی به مراقبه بپردازید.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,کوشش و مداومت در انجام تمرینات از نکات کلیدی در اجرای مدیتیشن هاست.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,مدت زمانی را که به انجام تمرینات مدیتیشن اختصاص می دهید بستگی به تصمیم، راحتی و نیاز شما دارد. برای اینکار به ندای درونی خود گوش فرا دهید! اگر احساس خستگی، تحریک پذیری و یا تنبلی می کنید و یا به فکر توجیه و تفسیر افتاده اید، در این حالت وجود برتر شما یعنی روح شما شاید تشخیص به توقف تمرین گرفته است.

آموزش یوگا در کرج,باشگاه یوگا در کرج,کلاس یوگا در کرج,فراموش نکنید زمانی که شما شروع به گوش دادن و عمل نمودن به احساسات درونی خود می نمائید، بتدریج زندگی شما با مشکلات کمتری مواجه خواهد شد و در صورت پیوستگی تمرینات و مداومت بر آنها، فرصت های بیشتری در مسیر پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

  گر به اقلیم عشق روی آری.....همه آفاق گلستان بینی

باشگاه یوگا پرنده آزاد