یوگا در کرج, آموزش مدیتیشن

 

  آموزش باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد

 آانرژی, لبخند درونی,آرامش ذهن ,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن,کنترل ذهن , یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, باشگاه یوگا, یوگا در البرز, پرانا

انرژی لبخند درونی

اگر بدن را یک سرزمین تصور کنیم ، قلب مانند فرمانروای این سرزمین است و مغز به عنوان کنترل کننده عمل می کند . تمام اجزای بدن و اندام های انسان نیز توسط رگ های خونی و رشته های عصبی با يکدیگر در ارتباط هستند . حال در صورتي که بتوان بين مغز و قلب ارتباط برقرار کرد ، اعضای بدن خواهند توانست در قالب یک سیستم هماهنگ و یکپارچه با ذهن ، با تک تک اجزاء و اندام هاي خود در ارتباط باشند و انرژي لبخند درونی این ارتباط را در بدن برقرار می کند .

نحوه اجرا : آغاز تمرین لبخند درونی از منطقه هارا پنج انگشت زیر ناف صورت می گیرد . لبخند به چشم ها منتقل شده و از چشم ها مانند آبشاری ، انرژی این لبخند به تمام بدن سرازیر می گردد . در تمام طول تمرین ، ذهن بر روی عضوی متمرکز است که قصد آن را داريم تا به آن لبخند بزنیم یا در واقع می خواهیم با آن عضو ارتباط برقرار کنیم . زمانی که عضوی از بدنمان را تصور می کنیم و به آن لبخند می زنیم به این معنی است که ذهن را بر روی آن عضو متمرکز کرده ایم و به کمک انرژی لبخند هر گونه استرس ، گرفتگی ، خستگی و احساسات منفی را از آن عضو دور می کنیم . لبخند از چشم ها آغاز شده ، سپس به قلب ، مغز ، ریه ها ، کبد ، کلیه ها و ... هدایت می شود . به ترتیب این عضو ها را در ذهن مجسم می کنیم و احساسات منفی مربوط به هر عضوی را از آن ها دور می کنیم و اجازه می دهیم تا انرژی لبخند به آن ها بتابد . به عنوان مثال زمانی که می خواهیم به قلب خود لبخند بزنیم ، تصویر قلب را در ذهن خود مجسم می کنیم که زیر قفسه سینه متمایل به چپ قرار دارد و سپس با انرژی لبخند درونی با این عضو ارتباط برقرار کرده و تمام فشارها ، گرفتگی ها و خستگی ها را از قلب خود می گیریم .

لبخند درونی در سطح پیشرفته تر ، درباره احساسات منفی و تبدیل این احساسات به احساسات مثبت عمل می کند . ما انسان ها احساسات متفاوت خود را در عضوهای مختلف از بدن ذخیره می کنیم و می توان گفت هر عضوی از بدن احساسات خاص خود را داراست . به عنوان مثال ، احساساتی مانند خشم ، عصبانیت و ...احساسات منفی هستند که در کبد ذخیره می شوند و می توانند در طولانی مدت موجب اختلال در عملکرد کبد گردند . با کمک انرژی لبخند درونی می توان این احساسات منفی را به احساسات مثبت تبدیل کرد و از انرژی این بازیافت در بدن استفاده نمود .

 انرژی, لبخند درونی,آرامش ذهن ,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن,کنترل ذهن , یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, باشگاه یوگا, یوگا در البرز, پرانا

لبخند نشانه ای از عشق است ، بنابر این بیائید با لبخند زدن و ایجاد ارتباط با اندام ها و گرفتن احساسات منفی از آن ها ، انرژی سرشار از عشق و سلامتی را به آن ها ببخشیم و با این تکنیک آرامش و نشاط را تجربه کنيم .

هر چه هست و می ماند عشق است و ديگر هيچ

باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد