بسم الله الرحمن الرحيم 

یوگای حضوری ,کلاس یوگای حضوری, هزینه کلاس یوگا, شهریه کلاس یوگا, یوگا در کرج, یوگا کرج, یوگاکرج, کلاس یوگا, باشگاه یوگا, یوگا استان البرز, باشگاه تخصصی یوگا, شهریه یوگا, باشگاه یوگا پرنده آزاد, یوگای علمی, یوگا عظیمیه کرج, کلاس یوگا, یوگا برای بانوان, باشگاه یوگا پرنده آزاد یوگا, مدیتیشن, مراقبه ,یوگاالبرز, یوگا بانوان, یوگا عظیمیه, یوگا جهانشهر, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, پرنده آزاد یوگا

 شرح وظايف کارآموزان و مراجعين باشگاه پرنده آزاد 

* پرهيز از مباحث سياسي و يا مباحث غير مرتبط. با مطالب آموزشی حوزه تدریس.

* قبول مفاد اساسنامه و التزام به آن و رعايت کليه قوانين و مقررات باشگاه در جلسات آموزشي و برنامه ها.

* دريافت ساليانه کارت بيمه ورزشي و همراه داشتن آن در زمان حضور در باشگاه.

* پرداخت شهريه تعيين شده بر اساس تعرفه مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان البرز. 

* تبصره یک : کارآموزان لازم است در جلسه دهم هر ترم حضور و یا عدم حضور خود را جهت ترم بعد اعلام نموده و تا پیش از جلسه یازدهم هر ترم نیز شهریه خود را بصورت کامل پرداخت نمایند. بدیهی است عدم اعلام حضور و یا عدم پرداخت به موقع شهریه به منزله انصراف تلقی شده و هیچگونه حقی جهت حضور در ترم بعد را ایجاد نمی نماید. 

* تکميل فرم ثبت نام به همراه ذکر مشخصات، آدرس و تلفن به همراه ارائه مدارک لازم. 

* تبصره دو : ثبت نام از مراجعيني که به علت بيماری تحت نظر پزشک مي باشند در صورت ارائه مجوز حضور در تمرينات و برگه محدوده فعاليت ، بنا به صلاحديد پزشک معالج بلامانع است.

* تبصره سه : ثبت نام براي افراد زير هيجده سال با موافقت کتبي ولي صورت مي گيرد.

* تبصره چهار : مدیریت باشگاه نسبت به تعیین صلاحیت حضور افراد در باشگاه اختیار تام داشته و عدم پذیرش افراد یا ممانعت از ادامه حضور در جلسات تمرین بنا به صلاحدید فرد یا افراد مورد نظر و یا باشگاه مجاز می باشد. 

* حضور به موقع و مرتب در جلسات آموزشی و همچنین ترک نمودن کلاس در ساعات مقرر. 

* تبصره پنج : در صورت غیبت و عدم حضور در کلاس ، کارآموز جلسه آموزشی را از دست خواهد داد . تعطیلات رسمی نیز باشگاه تعطیل است و جزو جلسات محسوب میشود.

* کارآموزان مجاز هستند فقط پانزده دقیقه قبل از آغاز کلاس در محل حاضر گردند و از پذیرش افراد در خارج از این محدوده زمانی معذور خواهیم بود. 

* حفظ سکوت، آرامش و نظم در تمام مدت حضور در کلاسها، محوطه و در حين ورود و خروج از باشگاه. 

* حفظ وسايل عمومي و تجهيزات باشگاه، همچنين احترام به کليه اعضاء باشگاه.

* عدم استفاده از ساعت، زينت آلات و وسايل غير ضروري در هنگام انجام تمرينات.

* کليه کارآموزان، مراجعين و کارکنان باشگاه موظف و ملزم به حفظ شئونات اسلامي مي باشند.

* همراه داشتن تلفن همراه، دوربين عکاسي و فيلمبرداري در باشگاه اکیدا ممنوع است.  

* لطفا جهت تصمیم گیری برای ثبت نام این مورد را نیز در نظر داشته باشید که کلیه ورودی های جدید ملزم به تهیه لوازم کمک آموزشی (آجر ، کمربند یوگا ، مت شخصی یوگا) از باشگاه بوده و همراه آوردن لوازم متفرقه و رنگارنگ به سالن اکیدا ممنوع می باشد. لازم به ذکر است این لوازم شامل لباس یوگا نبوده و کلیه کارآموزان ملزم به تهیه لباس مناسب سفید رنگ جهت شرکت در کلاسها می باشند. (پوشش می بایست راحت، سفید ساده و نخی باشد و از پوشیدن لباسهای تنگ، چسبان، تاپ، شلوارک و بدن نما جدا خودداری میکنیم.)

* رعايت کليه موارد فوق لازم الاجرا مي باشد. 

,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا,

مدارک و توصیه های لازم جهت ثبت نام

* تکميل حضوري فرم ثبت نام. 

* ارائه یک قطعه عکس. 

* ارائه یک برگ کپي کارت ملي. 

* پرداخت حضوری شهريه کامل يک ترم سه ماهه که البته مبلغی جزئی به عنوان پیش پرداخت جهت رزرو جلسه ثبت نام قبل از حضور دریافت خواهد شد. (جهت مشاهده شهریه مصوب اداره ورزش و جوانان استان البرز در نیمه اول سال 1403 به بخش شهریه و زمان بندی کلاسهای آموزشی در صفحه خانه مراجعه فرمایید و یا اینجا کلیک کنید.)

* ارائه یک نسخه پرینت کارت بيمه ورزشي جهت ثبت در دفتر بيمه. 

* تذکر 1/ همراه داشتن پرینت کارت بيمه ورزشي در زمان حضور در باشگاه الزامي است. خواهشمند است پس از تهیه دو نسخه از پرینت ثبت نام اینترنتی کارت بیمه ورزشی از طریق وبسایت فدراسیون پزشکی ورزشی ایران که یک نسخه آن به دفتر سالن اراِِئه میشود اسکرین شات ان را به واتسآپ یا تلگرام باشگاه جهت تعیین وقت مشاوره و ثبت نام ارسال فرمائید. (جهت دریافت کارت بیمه ورزشی این مراحل را اجرا کنید : وبسایت فدراسیون پزشکی ورزشی ایران  صدور کارت بیمه ورزشی ← ورزشهای همگانی ← زیر مجموعه یوگا ← باشگاه یوگا پرنده آزاد ( استان البرز← کرج) شما میتوانید جهت ورود به بخش صدور کارت بیمه ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی ایران بر روی لینک زیر کلیک کنید. ضمنا توجه داشته باشید که در صفحه مذکور به فیلم آموزشی راهنمای صدور آنلاین کارت خدمات درمانی یا همان "کارت بیمه ورزشی" نیز دسترسی خواهید داشت.

https://www.ifsm.ir

* تذکر 2/ خواهشمند است در بخش آخرین آخبار، اطلاعیه مهم در خصوص کلاس مکمل و کلاس رفع اشکال را نیز حتما مطالعه فرمایید و یا اینجا کلیک کنید. 

* تذکر 3/ هر ترم آموزشی 12 جلسه سه ساعته با احتساب حضور متقاضی در باشگاه است.

* تذکر 4/ امکان ثبت نام بصورت ماهانه و یا تک جلسه ای وجود ندارد.

* تذکر 5/ لطفا در ثبت نام خود دقت فرمائید : شهریه پرداختی "بهیچوجه" مسترد نخواهد گردید. 

* تذکر 6/ کلیه پذیرش ها فقط با تعیین وقت قبلی انجام میشود.

 از دقت نظر و همکاری شما سپاسگزاریم