آخرین اخبار

 باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج

  ,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,بازنشسته نمونه,

 قابل توجه متقاضیان ثبت نام در باشگاه پرنده آزاد 

احتراما به استحضار میرساند پیرو تصمیمات اتخاذ شده و بر اساس قوانین داخلی باشگاه، کلیه اعضاء این مجموعه از تاریخ بیست و پنجم تیر ماه سال 1395 ملزم به شرکت در کلاس های مکملی می باشند که به صورت یک جلسه در هر فصل و مجموعا چهار جلسه در سال با نرخ و تعرفه مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار میگردد. بدیهی ست شرکت در این کلاس ها که جهت برنامه ریزی و حضور شما عزیزان حداقل پانزده روز قبل از اجرا به اطلاع خواهد رسید الزامی بوده و کلیه کارآموزان باشگاه پرنده آزاد ملزم به شرکت در این چهار جلسه سالیانه می باشند. لازم به ذکر است کلیه ثبت نام شدگان در هنگام ثبت نام پذیرش این موارد را با امضاء خود در برگه ثبت نام متعهد خواهند شد. 

تذکر 1/ باشگاه پرنده آزاد کمافی السابق مجوز صدور هیچگونه گواهی شرکت و یا گواهینامه ای را جهت اعضاء خود نداشته و ندارد.

تذکر 2/ شرکت اعضاء محترم باشگاه در برنامه های جنبی همچون مراسم ، کلاس های یوگا در طبیعت ، بازدیدها و . . . شامل این دستورالعمل نبوده و حضور عزیزان در این برنامه ها کاملا اختیاری می باشد.

تذکر 3/ ورودی های جدید و متقاضیان ثبت نام ملزم به گذراندن "یک جلسه" رفع اشکال پیشنیاز پس از به حد نصاب رسیدن ثبت نام شدگان جدید نیز می باشند. بدیهی است تاریخ شرکت در این کلاس تک جلسه ای که صرفا یک بار برای هر ورودی جدید برگزار میشود نیز حداقل پانزده روز قبل به اطلاع خواهد رسید.

تذکر 4/ کلیه ورودی های جدید ملزم به تهیه لوازم کمک آموزشی لازم از باشگاه بوده و همراه آوردن لوازم متفرقه و رنگارنگ به سالن اکیدا ممنوع می باشد. لازم به ذکر است این لوازم شامل لباس یوگا نبوده و کلیه کارآموزان ملزم به تهیه لباس مناسب سفید رنگ جهت شرکت در کلاسها می باشند. (پوشش می بایست راحت ، سفید ساده و نخی باشد و از پوشیدن لباسهای تنگ ، چسبان ، تاپ ، شلوارک و بدن نما جدا خودداری میکنیم.)

 با آرزوی توفیق روزافزون در کلیه مراحل زندگی 

 در پناه مهر یزدان