آخرین اخبار

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج

  ,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,بازنشسته نمونه,

قابل توجه متقاضیان ثبت نام در باشگاه پرنده آزاد 

احتراما به استحضار میرساند پیرو تصمیمات اتخاذ شده و بر اساس قوانین داخلی باشگاه، کلیه اعضاء این باشگاه از تاریخ بیست و پنجم تیر ماه سال 1395 ملزم به شرکت در کلاس های مکملی می باشند که به صورت یک جلسه در هر فصل و مجموعا چهار جلسه در سال با نرخ و تعرفه مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار میگردد. این کلاس ها که بصورت تقویم سالیانه جهت برنامه ریزی و شرکت شما عزیزان در آغاز هر سال به اطلاع خواهد رسید در روزهای پنجشنبه و یا جمعه بعد از ظهر تشکیل شده و کلیه کارآموزان باشگاه پرنده آزاد ملزم به شرکت در این چهار جلسه سالیانه می باشند. لازم به ذکر است کلیه ثبت نام شدگان در هنگام ثبت نام پذیرش این موارد را با امضای خود در برگه ثبت نام متعهد خواهند شد. 

تذکر 1/ باشگاه پرنده آزاد کمافی السابق مجوز صدور هیچگونه گواهی شرکت و یا گواهینامه ای را جهت اعضاء خود نداشته و ندارد.

تذکر 2/ شرکت اعضاء محترم باشگاه در برنامه های جنبی همچون مراسم ، کلاس های یوگا در طبیعت ، بازدیدها و . . . شامل این دستورالعمل نبوده و حضور عزیزان در این برنامه ها کاملا اختیاری می باشد.

تذکر 3/ ورودی های جدید و متقاضیان ثبت نام ملزم به گذراندن "یک جلسه" پیشنیاز پس از به حد نصاب رسیدن ثبت نام شدگان جدید نیز می باشند. بدیهی است تاریخ شرکت در این کلاس تک جلسه ای نیز حداقل پانزده روز قبل به اطلاع خواهد رسید و قطعا در عصر پنجشنبه و یا جمعه برگزار میگردد.

با آرزوی توفیق روزافزون در کلیه مراحل زندگی 

در پناه مهر یزدان