آخرین اخبار

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج 

 ♥یوگا در طبیعت♥امامزاده سپهسالار♥کارما یوگا♥خدمت بدون چشمداشت♥پاکسازی طبیعت♥باگاه برگزیده استان البرز♥مرکز یوگا پرنده آزاد♥

حفاظت از محیط زیست ، حفظ ارزش های الهی است 

یکی از برنامه های مکمل و جانبی باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج برگزاري کلاس های یوگا در طبیعت می باشد که در راستاي تحقق اهداف فرهنگي باشگاه در بازه های زمانی متناوب برگزار گردیده است. در این راستا در تاریخ 20 خرداد 94 نیز به منظور آموزش هرچه بهتر در زمينه يوگا و استفاده از پتانسيل هاي موجود در شهرستان کلاس یوگا در طبیعت زیبا و آرام روستای امامزاده سپهسالار برگزار گردید که تصاویر مربوط به این بخش در گالری تصاویر وبسایت قابل مشاهده می باشد.

حضور در طبیعت سرسبز روستا و تجربه لحظاتي آرام با انجام تمرينات يوگا در حاشیه رودخانه، تمرکز و مديتيشن در طبيعت، پياده روي و کوه پیمایی تا محل امامزاده و زیارت و راز و نیاز با خداوند و تجربه آرامشی وصف ناپذیر در دل کوه و محل مدفن امامزاده سپهسالار، صرف غذا در حاشیه رودخانه و . . . از جمله فعالیت های این روز به یاد ماندنی بود و البته پاکسازی طبیعت در روز جهانی محیط زیست نیز از جمله برنامه های این جلسه بشمار می رفت که با استقبال شرکت کنندگان روبرو گردید.  

 ♥ همراه ماندگار شما در مسیر سبز سلامتی و آرامش ♥ باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد ♥

تمامي دوستان گرانقدري که علاقمند به برگزاری کلاس های تخصصی یوگا در طبیعت هستند میتوانند با تماس با شماره های باشگاه اين امکان را فراهم سازند که با توجه به پتانسيل هاي قوي موجود، بتوانیم کمک هاي لازم و در حد توان خود را براي توسعه یوگای علمی و تخصصی به همراه طبیعت درمانی و طبیعت گردی  در این راستا به انجام برسانیم.
باشگاه یوگا پرنده آزاد کرج آماده ارائه مشاوره به تمامي ارگان ها، سازمان ها، نهاد ها، شرکت هاي خصوصي، موسسات و آموزشگاه ها در جهت کمک به ترويج طبیعت گردی داخلي  مسئولانه، هدفمند و غير تخريبگر همراه با روش های آرام تنی و مراقبه ای مي باشد.

همراه ماندگار شما در مسیر سبز سلامتی و آرامش

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد