تغذیه سالم و تناسب اندام با يوگا

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد

,تغذیه در یوگا, اسموتی,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,آیورودا, Ayurveda, طب سوجوک ,طب سنتی کشور کره, مریدین ها, نادی ها, 

درمان عارضه ی چاقی بدون استفاده از دارو

با استفاده از طب سوجوک (Sujoktherapy

به طور کلی تنظیم وزن بدن و رهایی از چاقی که به نوعی مادر تمام بیماری های دیگر نیز محسوب می گردد دغدغه اکثر بانوان بوده و راه ها و روش های مختلفی در جهت درمان این عارضه ابداع گشته است. اما در طب کل نگر اعتقاد بر این است که راه حل این بیماری تنها با دقت زیاد و تنظیم جریان های پیچیده ی درون بدن میسر است. پرسشی که در اینجا مطرح می گردد این است که آیا غیر از روش های متداول و معمول، فرایند پیچیده درمان چاقی را می توان به شعور درونی و خلاق خود بدن نیز سپرد؟ در این صورت هر تغییری در مسیری صحیح ، بدون عوارض جانبی و در صورت صلاحدید بدن انجام می شود.

از آنجا که در سیستم های میکرو همه چیز کوچک و ساده می شود، روش های درمانی در سطح میکرو سیستم ها نیز به همان اندازه ساده و در عین حال بسیار موثر و بنیادی هستند. یکی از اینگونه درمان ها درمان عارضه ی چاقی بدون استفاده از دارو است! برای آزمایش این روش تنها کافی است یک کش را به دور کف دست بیندازید تا بدن هوشمند شما فرایند پیچیده کاهش وزن را آغاز کند، بدون آنکه عارضه ای به همراه داشته باشد. اما چگونه چنین امری ممکن می گردد؟
در سال 1986 پروفسور Park Jae Woo کره‌ای توانست روشی برای درمان بیماری‌ها در هر دو سطح فیزیکی و متافیزیکی ابداع کند که آن را به نام طب سوجوک (Sujoktherapy) نامگذاری کرد. سوجوک به‌ علت اثر درمانی سریع در سندرم دردها به‌عنوان روشی ایده‌آل شناخته شده است. در طب سوزنی چینی بر روی تمام قسمت‌های بدن کار می‌شود، ولی پروفسور Park معتقد است که نقاطی از بدن (از جمله دست و پا) اهمیت بیشتری دارند. وی اسم این نواحی را سیستم انطباق گذاشت. درمان سوجوک از طریق تحریک این نقاط حساس انجام می‌شود.

در این طب کف دست، انطباق ناحیه شکم به شمار می رود و با بستن این ناحیه دستوری به بدن ارسال می شود که شکم را کوچک کند و بدن در صورتی که این دستور به صلاح او باشد برای انجام آن به تکاپو می افتد و تنظیم جریان های انرژی در چاکراها و مریدین ها و اصلاح عملکرد اعضای داخلی را آغاز می نماید. با اجرای این دستور، اولین تغییرات ظرف دو هفته اول پدیدار می شود، اگر چه ممکن است در ظاهر با آنچه انتظار می رود تفاوت هایی داشته باشد. این روش را می توان به صورت یک روز دست راست یک روز دست چپ تا مدت زیادی ادامه داد، اما بدن پس از رسیدن به وضع مطلوب برای بیمار تغییرات را قطع می کند. به همین راحتی!

این روش می تواند در مورد همه بیماری هایی که همراه با چاقی دیده می شوند مانند افزایش رطوبت، کاهش باد، سستی، دیابت، رکود کبدی، فلجی های ناشی از سکته مغزی و ... کاربرد داشته باشد. لازم به ذکر است اجرای این روش جایگزین درمان های پزشکی و دارویی نبوده و به صورت موازی می توان از هوشمندی بدن در جهت درمان بیماری های فوق الذکر استفاده کرد. امتحان کنید شاید ارزش این امتحان را داشته باشد.

,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا,آموزش تغذیه سالم, طب سوجوک

آرزوی ما سلامتی و تعادل شماست

باشگاه یوگا پرنده آزاد