آموزش  باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد

استان البرز باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج سیمین صدیق ابراهیم نیا آیورودا ، علم زندگی ، ماهاريشی ماهش یوگی ، درمان سرماخوردگی به روش آیورودا ، درمان عفونت ها

درمان سخت ترین سرماخوردگی ها و گلو دردهای شدید به روش آیورودا 

یکی از بیماری هایی که  همیشه گریبان گیر بشر بوده است ، انواع سرماخوردگی ها ، عفونت لوزه ها و گلودرد است . متاسفانه برای رهایی از این بیماری ها از انواع قرص های سرماخوردگی ، آنتی هیستامین ها (برای آبریزش بینی) ، انواع انتي بيوتیک ها مانند آموکسی سیلین و آمپول هایی مانند پنی سیلین استفاده می شود . اما واقعیت امر چیز دیگری است . با استفاده کردن از این قرص ها و آمپول ها فقط بدن ، مقاومت خود را از دست می دهد و نتيجه ای جز فلج شدن سلول های بدن فلج بدست نخواهد آمد . پس هنگام ابتلا به این نوع بیماری ها چه باید کرد؟

قبل از پرداختن به جواب این سوال ، جالب است بدانید که در آزمایشگاه های پزشکی برای کشت میکروب (افزایش میکروب) از پنج ماده استفاده می شود . یعنی میکروب ها (قارچ  ـ ویروس  ـ باکتری) با خوردن این مواد تکثیر شده و تعدادشان چندین برابر می شود .

این مواد عبارتند از : 

1- تمام گوشت ها (سوسیس  ـ کالباس  ـ  گوشت قرمز  ـ مرغ . . .  و تخم مرغ) و همچنین فرآورده های لبنی (شیر  ـ  پنیر  ـ  خامه)

2- خون (درقصابی ها هنگام چرخ کردن گوشت ، آن را نمی شویند . چون اگر گوشت شسته شود ، خوب چرخ نخواهد شد . پس خون بین بافت های آن باقی خواهد ماند)     

3- قند و شکر 

4- کاکائو و شکلات

5- آگار (ماده ای است که از ترکیب دو نوع جلبک و آب ایجاد می شود) این ماده در شیرینی پزی کاربرد دارد . ماده ژله ای که در شیرینی دانمارکی هم استفاده می شود همان آگار است .

پس اگر عفونتی در بدن شما باشد ، با استفاده کردن از این مواد ، عفونت (ویروس) شروع به تغذیه از این مواد کرده و مقدارش در بدن افزایش خواهد یافت ، بنابر این درمان بیماری به درازا می کشد و یا حتی بیماری درمان نشده و در بدن باقی خواهد ماند .

پس برای رفع سرماخوردگی ، آنفولانزا ، سینوزیت ، گلو درد و امثال این موارد چه باید کرد؟ آیورودا راهکاری بسیار ساده و عملی را پيشنهاد می کند : یک رژیم غذایی سه روزه می تواند سخت ترین نوع این بیماری ها را درمان کند .

* در این چند روز (شیر و پنیر -گوشت  ـ تخم مرغ  ـ  شکلات  ـ  چای  ـ  قند و شکر -  کاکائو  ـ  بیسکوئیت) به هیچ وجه مصرف نکنید .

* صبحانه یک قاشق عسل را  بر روی نان بمالید و میل کنید .

* در طی روز دو بار (آب + عسل + لیمو ترش تازه) میل کنید .

* ناهار و شام سوپ بخورید . اما توجه داشته باشد که سوپ را بدون گوشت تهیه نمایید .

* یک مشت پونه کوهی و یک قاشق سیاه دانه را با هم به مدت نیم ساعت بجوشانید و عصاره آن را با یک قاشق عسل مخلوط کرده ، یک لیوان بعد از صبحانه و یک لیوان قبل از خواب مصرف کنید . (فراموش نکنید برای حل کردن عسل در آب ، حرارت آب باید ملایم باشد چون عسل در آب داغ تبدیل به سم خواهد شد!)

* در حد توان میوه میل کنید . 

* غرغره کردن آب نمک ولرم ، از دهان و بینی ، قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب را فراموش نکنید .

با رعایت کردن این چند نکته ساده ، سخت ترین عفونت ها بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان می شوند .

 باور نمی کنيد؟ خوب امتحان کنيد!

 شاد و سلامت باشید

باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد