آموزش باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد

 ,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, ,تغذیه در یوگا

درمان سخت ترین سرماخوردگی ها و گلو دردهای شدید به روش آیورودا 

یکی از بیماری هایی که  همیشه گریبانگیر بشر بوده است ، انواع سرماخوردگی ها ، عفونت لوزه ها و گلو درد است . متاسفانه برای رهایی از این بیماری ها از انواع قرص های سرماخوردگی ، آنتی هیستامین ها (برای آبریزش بینی) ، انواع انتي بيوتیک ها مانند آموکسی سیلین و آمپول هایی مانند پنی سیلین استفاده می شود . اما واقعیت امر چیز دیگری است . با استفاده کردن از این قرص ها و آمپول ها فقط بدن ، مقاومت خود را از دست می دهد و نتيجه ای جز فلج شدن سلول های بدن فلج بدست نخواهد آمد . پس هنگام ابتلا به این نوع بیماری ها چه باید کرد؟

قبل از پرداختن به جواب این سوال ، جالب است بدانید که در آزمایشگاه های پزشکی برای کشت میکروب (افزایش میکروب) از پنج ماده استفاده می شود . یعنی میکروب ها (قارچ  ـ ویروس  ـ باکتری) با خوردن این مواد تکثیر شده و تعدادشان چندین برابر می شود .

این مواد عبارتند از : 

1- تمام گوشت ها (سوسیس  ـ کالباس  ـ  گوشت قرمز  ـ مرغ . . .  و تخم مرغ) و همچنین فرآورده های لبنی (شیر  ـ  پنیر  ـ  خامه)

2- خون (درقصابی ها هنگام چرخ کردن گوشت ، آن را نمی شویند . چون اگر گوشت شسته شود ، خوب چرخ نخواهد شد . پس خون بین بافت های آن باقی خواهد ماند)     

3- قند و شکر 

4- کاکائو و شکلات

5- آگار (ماده ای است که از ترکیب دو نوع جلبک و آب ایجاد می شود) این ماده در شیرینی پزی کاربرد دارد . ماده ژله ای که در شیرینی دانمارکی هم استفاده می شود همان آگار است .

پس اگر عفونتی در بدن شما باشد ، با استفاده کردن از این مواد ، عفونت (ویروس) شروع به تغذیه از این مواد کرده و مقدارش در بدن افزایش خواهد یافت ، بنابر این درمان بیماری به درازا می کشد و یا حتی بیماری درمان نشده و در بدن باقی خواهد ماند .

پس برای رفع سرماخوردگی ، آنفولانزا ، سینوزیت ، گلو درد و امثال این موارد چه باید کرد؟ آیورودا راهکاری بسیار ساده و عملی را پيشنهاد می کند : یک رژیم غذایی سه روزه می تواند سخت ترین نوع این بیماری ها را درمان کند .

* در این چند روز (شیر و پنیر -گوشت  ـ تخم مرغ  ـ  شکلات  ـ  چای  ـ  قند و شکر -  کاکائو  ـ  بیسکوئیت) به هیچ وجه مصرف نکنید .

* صبحانه یک قاشق عسل را  بر روی نان بمالید و میل کنید .

* در طی روز دو بار (آب + عسل + لیمو ترش تازه) میل کنید .

* ناهار و شام سوپ بخورید . اما توجه داشته باشد که سوپ را بدون گوشت تهیه نمایید .

* یک مشت پونه کوهی و یک قاشق سیاه دانه را با هم به مدت نیم ساعت بجوشانید و عصاره آن را با یک قاشق عسل مخلوط کرده ، یک لیوان بعد از صبحانه و یک لیوان قبل از خواب مصرف کنید . (فراموش نکنید برای حل کردن عسل در آب ، حرارت آب باید ملایم باشد چون عسل در آب داغ تبدیل به سم خواهد شد!)

* در حد توان میوه میل کنید . 

* غرغره کردن آب نمک ولرم ، از دهان و بینی ، قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب را فراموش نکنید .

با رعایت کردن این چند نکته ساده ، سخت ترین عفونت ها بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان می شوند .

 باور نمی کنيد؟ خوب امتحان کنيد!

 شاد و سلامت باشید

باشگاه تخصصی یوگا پرنده آزاد