یوگا در کرج, آموزش مدیتیشن

 

  آموزش مدیتیشن

,دهارنا, مدیتیشن آرام کردن چشمها, آرامش ذهن ,آموزش یوگا در کرج, آموزش تمرینات تنفسی یوگا, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, باشگاه یوگا, مدیتیشن,کنترل ذهن , یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, باشگاه یوگا, یوگا در البرز, سکوت ذهن, ریلکسیشن, مراقبه, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگا کرج, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, 

مراقبه آرام کردن چشم ها

وقتی ذهن آرام می‌گیرد ، افکار حالت انجماد پیدا می‌کنند . به یاد داشته باشید افکار در یک ذهن آشفته زندگی می‌کنند و یکی از راه های آرام کردن ذهن و افکار آرام کردن چشم‌ها است . در این حالت انرژی شما به درون حرکت می‌کند ، افکار حالت سکون و ايستایی پیدا می کنند و این امر به رخوتی دلپذیر و آرامش بخش منجر می‌شود . این مراقبه را انجام دهید و ذهنی آرام را تجربه کنید .

زمان انجام مراقبه : هر زمانی که بخواهید و ممکن باشد .

مدت انجام مراقبه : حتی یک دقیقه نیز مفید و مؤثر است . در حالت ایده آل اگر چهل دقیقه در مراقبه قرار بگیرید بی ذهنی کاملی را تجربه خواهید نمود .

نحوه انجام مراقبه : می توانید در یکی از نشست های یوگا قرار گیرید و با ستون فقرات صاف در حالی که سر در راستای ستون فقرات است مراقبه را انجام دهید ، اما در هر زمان و مکانی نیز می توانید این مراقبه را تجربه کنید ؛ مثلاً وقتی روی صندلی نشسته اید (حتی صندلی تاکسی ، هواپیما یا قطار) چشمان خود را ببندید و دست های خود را بر روی چشمانتان بگذارید و بدون هیچگونه فشاری در اين وضعیت باقی بمانید . برای هر مدتی که ممکن است به این کار ادامه دهید و از حس زیبایی که بوجود می‌آید لذت ببرید .

آفتاب نگاهتان گرم و نورانی

باشگاه یوگا پرنده آزاد