پیام هفته

 تقدیم به آنان که عاشقانه زندگی می کنند 

 ,عرفان نظر آهاری,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا, یوگاکرج, یوگا کرج ,یوگا در کرج, یوگا عظیمیه, باشگاه یوگا, مدیتیشن, مراقبه, یوگا برای بانوان, یوگا البرز,yoga, Meditation, یوگا استان البرز, یوگای بانوان کرج, یوگاالبرز, یوگا در البرز, ریلکسیشن, تنفس درمانی, آرامش درمانی , باشگاه یوگا کرج, یوگاعظیمیه, یوگا عظیمیه, یوگامهرشهر, یوگا مهرشهر, یوگا گوهردشت, یوگاگوهردشت, یوگا البرز, یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان, یوگای تخصصی کرج, باشگاه یوگاکرج, یوگای خوب, یوگا البرز, باشگاه برتر کرج, باشگاه برگزیده البرز, مرکز یوگای استان البرز,یوگا, کلاس یوگا, یاشگاه بانوان,راه یوگا,سیمین صدیق ابراهیم نیا,پرنده آزاد یوگا,

بدینوسیله با کمال افتخار به اطلاع می رساند باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج، با توجه به نیاز روز افزون مخاطبان حوزه کتاب به مفاهیم و موضوعات معنوی و عرفانی و اهمیت شناخت صحیح این نیاز برای مصون ماندن از مباحث کاذب و انحرافی، نشست بررسی نیاز دنیای امروز به ادبیات معنوی و ارتباط آن با زندگي اجتماعی بانوان را با حضور خانم دکتر عرفان نظرآهاری در تاریخ جمعه 18 مهرماه 1393 ساعت 10/30 صبح برگزار می کند. علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در این نشست به آدرس باشگاه پرنده آزاد مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های 32559337 و 09123637157 تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است شرکت کنندگان علاوه بر دریافت لوح یادبود نشست امکان تهیه کتاب های خانم نظرآهاری که با امضای ایشان مزین شده است را نیز خواهند داشت.

 

معرفی دکتر عرفان نظرآهاری

عرفان نظرآهاری نویسنده و شاعر، متولد ۱۳۵۳ در تهران. او دارای دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی است. آثار متعددی از او منتشر شده است که از آن جمله می‌توان به: من بیابان همسرم باد، دو روز مانده به پایان جهان، روی تخته سیاه جهان با گچ نور بنویس، در سینه‌ات نهنگی می‌تپد، پیامبری از کنار خانه ما رد شد، لیلی نام تمام دختران زمین است، جوانمرد نام دیگر تو، من هشتمین آن هفت نفرم، چای باطعم خدا و... اشاره کرد. کتاب‌های او به زبان های انگلیسی فرانسه، ترکی، کردی، عربی و... ترجمه شده. وی تا کنون جوایز بسیاری را از آن خود کرده است، از جمله: جایزه ادبی پروین اعتصامی، جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جایزه کتاب فصل... و نیز لوح افتخار IBBY (دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان) در اسپانیا. او یکی از نویسندگان کتاب داستان صلح است که در کره جنوبی به چاپ رسیده است. نظرآهاری هم اکنون به تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی مشغول است.

مهرتان روزافزون

, عرفان نظر آهاری,یوگا,آموزش یوگا در کرج, کلاس یوگا در کرج, باشگاه یوگا در کرج, یوگا,باشگاه برتر کرج,بهترین باشگاه,

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد