✨ آیا میدانستید بدنتان با شما حرف میزند؟✨

بدن شما مدام در حال ارسال پیام برای شماست پس با جدیت به هشدارهایش گوش دهید. اصولا بدن انسان روشهایی جالب و جذاب برای فرستادن علائم هشدار دهنده دارد که این علایم در واقع اسراری را از درون بدن فاش میکنند پس فقط کافیست به بدنتان گوش دهید. این هسدارها نشانگر آن است که چیزی در درونتان درست کار نمیکند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با یازده نمونه از این علائم ، معناها و همچنین راه های درمانشان آشنا شوید.

درد گردن :
درد در گردن زمانی رخ میدهد که شما از دست دیگران ناراحت هستید و نیاز دارید تا با بخشش آن فرد در درونتان احساس خوشایندی پیدا کنید اگر احساساتی بودید و گردنتان درد گرفت در آن زمان بهتر است تمرکز خود را بر روی چیزها یا کارهایی که دوست دارید قرار دهید یا کاری را انجام دهید که دیگران شما  را تحسین کنند تا با این کار درد گردن شما تسکین یابد. 
 
درد شانه ها :
درد شانه ها زمانی بروز میکند که شما زیر فشارهای فراوان عاطفی قرار دارید و مسئولیت های زیادی را به عهده گرفته اید. برای تسکین دردهای شانه خود بهتر است که احساسات خود را با خانواده و دوستانتان در میان بگذارید و از آنها کمک بگیرید تا از بار مسئولیت شما کم شود. 
 
سر درد :
استرس های روزانه عامل سردرد و میگرن است پس افرادی که به سردردهای مزمن مبتلا هستند می بایست هر روز زمانی را به خود اختصاص داده و در کمال آرامش استراحت کنند. هنگامیکه شما منشاء استرس خود را از برطرف سازید سر دردتان هم از بین خواهد رفت. 
 
 درد بازو و آرنج :
درد بازو و آرنج به معنای عدم انعطاف پذیری شما در زندگیست و شما سعی دارید با اتفاقات و تغییرات طبیعی که برای شما و اطرافیانتان رخ میدهد مقابله کنید. 
 
درد دست : 
درد دست به آن معناست که شما دوستی ندارید و نیاز دارید دوست خوبی پیدا کنید تا بتوانید با او احساساتتان را در میان بگذارید و اوقاتی را با او بگذرانید. 
 
درد فوقانی پشت بدن :
درد پشت در قسمت فوقانی میتواند عدم حمایت عاطفی را نشان دهد همچنین در صورتیکه که احساس کنید از شما قدردانی نمیشود و شما نیاز دارید که با یک شریک یا یک دوست نزدیک صحبت کنید و از او کمک بخواهید چنین دردی را تجربه خواهید کرد.
 
درد کمر :
درد این قسمت نشان دهنده آن است که شما با مشکلات مالی مواجه هستید و به منظور حل این مشکلات می بایست در مدیریت درآمد و خرج و مخارج خود فکری اساسی داشته باشید البته اگر احساس بی پشت و پناهی هم داشته باشید با کمر درد مواجه خواهید شد. تشخیص عامل اصلی با شماست.
 
درد زانو :
پایین بودن عزت نفس ممکن است باعث ایجاد درد زانو شود به همین دلیل شما می بایست سعی کنید داوطلبانه در برخی کارهای خیریه شرکت کنید یعنی از دیدگاه ما یوگی ها "کارما یوگا" کنید و البته کاری را که به عهده گرفتید "حتما" به پایان برسانید. همیشه نیز به یاد داشته باشید هیچکس کامل نیست. 
 
درد ساق پا :
تنش های عاطفی ، استرس فراوان و یا حسادت اطرافیان به شما ممکن است علل درد ساق پای شما باشند. 
 
درد مچ پا :
اگر احساس درد در مچ پای خود دارید احتمالا شما در برهه ای از زمان در زندگی خود تحت فشار فراوان قرار گرفته اید پس بهتر است در چنین مواقعی از کوچک ترین چیزهایی که شما را خوشحال میکنند "فقط" لذت ببرید.
 
کف پاها :
افسردگی مهمترین علت درد کف پاهاست به همین دلیل در اینگونه مواقع بهتر است یک سرگرمی جذاب و شاد پیدا کنید و یا یک حیوان خانگی مانند پرندگان به خانه خود بیاورید تا با آن سرگرم شوید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
شما گزیده ای از مطالب کانال تلگرامی پرنده آزاد را مطالعه کردید، جهت عضویت در کانال روی لینک زیر کلیک کنید: